بررسی کشورهای سازنده انواع یخچال فریزر های موجود در بازار:

راهنمای خرید یخچال فریزر توسط کارشناسان و تیم فروش بانه سلف تهیه شده و با توجه به جدولی که در زیر مشاهده می فرمایید یخچال های موجود در بازار در کشورهای اعلام شده ساخته و تولید می شوند.

کشورهای سازنده انواع یخچال فریزر-2

نکته بسیار مهم: محصولاتی که در کشور چین مونتاز می شوند دلیل بر بی کیفیت بودن و یا تقلبی بودن محصول نیست بلکه با توجه به سیاست های کمپانی و همچنین دستمزد پایین کارگران در کشور چین دلیل تولید محصولات در این کشور می باشد که همه کمپانی های بنام با نظارت خودشان محصولات را روانه بازار می نمایند.

بررسی بازه قیمتی انواع یخچال فریزرها:

بازه قیمتی انواع یخچال فریزرها-1

نکته بسیار مهم: مشتریان محترم و همراهان گرامی فروشگاه لوازم خانگی بانه سلف با توجه به اینکه محصولات با نرخ دلار بالا و پایین می شود در نظر داشته باشید که این قیمت ها حدودی بوده و فقط بازه قیمتی را نمایش می دهد. جهت دریافت قیمت آپدیت به لیست محصولات مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

بررسی ویژگی های کلیدی یخچال فریزرها:

در ادامه مطلب به این ویژگی ها خواهیم پرداخت تا با مطالعه و بیان این ویژگی ها به زبان ساده شما را در خرید یخچال فریزر های موجود در بازار راهنمایی کنیم.

فناوری VitaFresh: یک سیستم دو بخشی است که به طور خودکار دمای ایده آل را حفظ می کند. این سنسورها برای نگهداری دما در سطح ایده آل که باعث طراوت و تازگی میوه و سبزیجات می گردد تعبیه شده است.

vitafresh

فناوری SuperFreeze: یخچال فریزرهای معمولی به احتمال زیاد کامل نمی توانند مواد غذایی را منجمد یا از آن ها محافظت کنند. قابلیت SuperFreeze در یخچال ساید بوش از غذاهای منجمد شده ی داخل یخچال فریزر محافظت می کند.

bosch-sidebyside-kag90aw204-5

سیستم جریان هوای چندگانه یا همان Multi Airflow: سبب می شود تا مواد غذایی به صورت همیشگی سالم و با طراوت باقی بماند.

Frigoríficos-multi-air-flow

 فیلتر +Hygiene Fresh: هایژن فرش پلاس عملکرد آنتی باکتریال و آنتی میکروب را در یخچال دارد که از فاسد و خراب شدن مواد غذایی برای مدت زمان طولانی جلوگیری می کند. یخچال ال جی X39 درای این فیلتر میباشد.

+Hygiene Fresh